Прапор Канади — один із державних символів Канади. Закон про державний прапор затверджено палатою общин канадського парламенту 15 грудня 1964, після довготривалих дебатів.
Отта́ва — столиця Канади, четверте за населенням місто країни. Оттава розташована у східній частині провінції Онтаріо на березі однойменної річки, яка розмежовує провінції Онтаріо і Квебек. Разом з містом Гатіно, розташованим з квебецького боку річки, та низкою інших муніципалітетів Оттава входить до Національного столичного регіону. Заснована у 1826 році як Байтаун, Оттава стала столицею об'єднаної провінції Канада у 1857 році, а за десять років — столицею держави Канада. Початкові кордони міста розширювались шляхом численних невеликих поглинань, а 2001 року його площа значно збільшилась через приєднання 11 сусідніх муніципалітетів. Назва «Оттава» походить від алгонкінського слова adawe, що означає «торгувати». Спершу ірландське і французьке християнське поселення, Оттава стала мультикультурним містом з різноманітним населенням. Всі муніципальні закони і всі послуги в межах міста надаються французькою та англійською мовами. Відповідно до перепису 2011 року населення Оттави становить 883,391 осіб, разом з Гатіно — 1,236,324 осіб. У рейтингу, складеному Mercer, за якістю життя Оттава обійняла другу сходинку серед великих міст на американських континентах, і 14-ту у світі. Також Оттава відзначена як друге найчистіше місто в Канаді, і третє — у світі. У 2012 році третій рік поспіль місто назване найкращою для життя громадою у Канаді в рейтингу журналу MoneySense. Перші українські поселення з'явились в Оттаві близько 120 років тому, проте українська діаспора в місті (близько 20000 осіб) не є такою чисельною як, приміром в Торонто або Вінніпегу. В Оттаві розташовується Посольство України в Канаді.
Кана́дські скеля́сті го́ри — назва великої вервечки Скелястих гір зі своєрідним кліматичним і природним ландшафтом, які простягаються територією Канади, — завдяки чому і стали популярним туристичним місцем. Кордон Канадських скелястих гір збігається зі спільним кордоном канадських провінцій Альберта і Британська Колумбія, а також штатів Айдахо і Монтана на півночі США. Північний край гір лежить на Ліардському плоскогір'ї (англ. Liard Plain) у Британській Колумбії. Усупереч загальноприйнятій думці, Скелясті гори не простягаються ні до провінції Юкон штату Аляска, ні до півночі річки Ліард, які не є частиною Скелястих гір. Гори на захід Монтани — це також окремий кряж, який не є частиною Скелястих гір.
Список ссавців Канади містить перелік видів ссавців, зареєстрованих на території Канади. Великі територіальні розміри цієї країни та різноманіття екосистем, починаючи від гір до рівнин і від незайманого середовища проживання до міського, означає, що Канада може бути домівкою великій різноманітності видів і в тому числі для близько 40 % усіх відомих Китоподібних. Найбільш представленим рядом за видовим складом є ряд Гризуни, найменш представленим рядом є Опосумоподібні (один вид, Опосум віргінський). У таблицю не включено свійських тварин, а також один регіонально зниклий вид — лис американський (Vulpes velox). Вивчення фауни Канади почалося в 1795 році з опису дослідника Семюеля Герна, чиї нотатки були особливо точні. Першою плідною роботою про канадських ссавців, проте, була праця Джона Річардсона 1829 року «Fauna Boreali-americana». Джозеф Бер Тірел в 1888 році зробив першу спробу складення списку видів ссавців Канади. Сучасними канадськими мамологічними виданнями є «The Canadian Field Naturalist», «Canadian Journal of Zoology» та франкомовний «Le Naturaliste Canadien». Деякі тварини мають особливе, символічне значення для країни. Бобер канадський офіційно визнаний національним символом Канади. Канадський кінь офіційно визнаний національним конем Канади. У декількох провінціях також призначені місцеві види як символи, а саме, Канадська ескімоська собака є символом Нунавут, Олень білохвостий є символом Саскачеван, Карибу є символом провінції Ньюфаундленд і Лабрадор, Бізон американський є символом провінції Манітоба, Кермодський ведмідь є символом провінції Британська Колумбія, Товсторіг є символом провінції Альберта.
Wildlife of Canada
The wildlife of Canada or biodiversity of Canada consist of over 80,000
classified species, with an equal number thought yet to be recognized. Known fauna and flora have
been identified from five different kingdoms. Insects account for nearly 70 percent of recorded
animal species in Canada.
Canada is divided into fifteen terrestrial and five marine ecozones. Canada's major biomes are the
tundra, boreal forest, grassland, and temperate deciduous forest. Since the end of the last glacial
period, Canada has consisted of eight distinct forest regions, with approximately half of its land
area covered by forests (roughly 8 percent of the world's forested land).
Due to human activities, invasive species and environmental issues in the country, there are
currently more than 800 species at risk of being lost. About 65 percent of Canada’s resident species
are considered "Secure". Protected and conservation areas have been established to preserve and
restore Canadian flora and fauna species. Approximately 5000 Canadian animal species and 30,000
Canadian plant species are restricted from export for international trade.
вулиця Миколи Устияновича, 39, Миколаїв, Львівська область, 81600